top of page
  • תמונת הסופר/תAlicia Vega

איך לעורר תשוקה אצל האישה

עודכן: 29 בפבר׳ 2020

השבוע, במקרה, יצא לי לשוחח עם בחור נחמד, שברגע שנודע לו במה אני עוסקת,(כמו שקורה עם כל מי שנודע לו/לה במה אני עוסקת..)"יש לי שאלה אלייך!" הוא הפציר, "איך אני עושה בכדי שאשתי תרצה יותר סקס?"

אז, הנה לכם חומר לקריאה: כדאי מאוד להבין ולהפנים, שהגישה המיניות הנשית והגברית, הן שונות זו מזו. גבר יכול להגיע למצב של עוררות מינית, כשהוא, למשל, צופה בתמונה של אישה ערומה נוגעת בעצמה, רק זה, יכול להוביל אותו לזקפה. המוח המיני הנשי פועל קצת אחרת. אם נראה לאישה תמונה של גבר עירום, יתכן ותהיה פליאה, אך זה לא יגרור לתגובות פיזיות של עוררות, כמו רטיבות בנרתיק או הזדקרות הפטמות. העוררות המינית אצל האישה, מושפעת מגירויים אחרים מאלה שמשפיעים על הגבר. "החשק המיני הנשי הוא תגובתי ולא ספונטני", כך טוענת רוזמרי בסון, ד"ר ברפואה מינית של אוניברסיטת בריטיש קולומביה שבקנדה, "אישה יכולה להתרגש ולחוות חשק מיני לאחר גירוי פיזי או התנהגות מסוימת של הגבר שלה, דבר מה שיעורר את הליבידו שלה." (למשל כשהגבר מוסר לה את מפתחות הג'יפ החדש שקנה לה, זה שחונה מחוץ לביתם. סתם התלוצצות). באופן כללי, אישה מצפה למצוא בקשר עם הגבר תחושת קרבה רגשית, מחויבות (מילה שמפחידה כל כך את העידן העכשווי) והיקשרות, זאת אומרת, אינטימיות. אישה יכולה להקשר לגבר שפגשה באופן חד פעמי, והתגובה לבוא יכולה להיות עזה, מלאה זעם ותסכול אם למחרת הפגישה, הבחור אתו עשתה סקס חד פעמי, לא מתקשר. מצב כזה, יכול להציף אצלה מטען רגשי ואכזבה קשים גם אם הם לא מכירים בכלל. מה ההסבר לתגובה כזו ולמצב הזה? בהכללה, גבר יכול בקלות להיות פיזי באופן טוטאלי, אישה קל לה יותר כשהיא מחוברת לעולמה הרגשי, תגובה מושרשת, טבעית ולא נלמדת. וכעת, אחרי שמובן לנו שהתשוקה של האישה מתעוררת בעיקר מגירויים פסיכולוגיים, נראה כיצד נצליח לעורר את התשוקה שבה וזה כמובן, מתחיל לפני שאתם מורידים את התחתונים.

הנה לכם כמה עצות:

· תשקיעו בחיזור. כן, תראו לה שהיא הבחירה הכי שווה מכל מה הסביבה. אבולוציונית, נשים זקוקות לחיזור.

· תסמסו בוקר טוב או לילה טוב ואם אתם יצירתיים, תשקיעו במסרים מלאי תשוקה ואהבה. .תשבו מולה, הביטו בעיניה כשהיא מדברת אליכם, תנו לה את הזמן לפרוק, אתם לא אמורים להגיב, רק תקשיבו. כשתסיים, תנו חיבוק ותזכירו לה עד כמה היא חשובה לכם .תגיד לה שאתה אוהב אותה .תזכיר לה את הדברים הקטנים והמרגשים מההיסטוריה המשותפת, אלה הם הכי משמעותיים .תקרא לה בשמות חיבה(מאמי, מותק, חיים שלי וכו') .תשחק אתה בהיאבקות וכאלה .תספר לה בדיחות מצחיקות או מפגרות, פשוט תספר לה בדיחות .תן לה להירדם עליך .תביא לה מתנות קטנות, סתם ככה (פרח, שוקולד, מגנט, באמת מחוות קטנות) .תסתכל לה בעיניים ותחייך .תפנק אותה בארוחה פשוטה שאתה מכין, או תביא לה קפה בבוקר למיטה .תתייחס אליה לפני החברים באותה מידת חיבה שאתה מתייחס כשאתם לבד .תיגע בה, לא בהכרח מגע מיני, תחבק ותנשק במקומות מיוחדים .תבלה אתה הכי הרבה מכל הבנות והידידות שאתה מבלה איתן .תרקוד אתה סולאו גם ללא מוזיקה .תן לה לצלם אותך כמה שהיא רוצה .אם אתה מאוהב בה, תגיד את זה!!! ואם אחרי כל זה, היא לא הופכת לחיית מין פרועה, תעשו לעצמכם טובה, תקבעו אצלי תור לפגישה.


102 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page