top of page

סדנאות

מהי סדנה בתחום המיניות?


כמו בכל סדנה, זהו מפגש לצורך לימוד, המשלב חומר תאורתי עם התנסות חווייתית.
בסדנאות שלי, ההתנסות החווייתית מתקיימת תוך פעילויות מעולם היצירה.
בכדי להיות מסוגלים לייצר דבר מה, עלינו להתחבר אל היצר שבתוכנו שהוא בעצם, מה שמניע אותנו לפעולה. יצר הוא דחף, הוא עוצמה, הוא תשוקה. כשאנו רוקדים, כשאנו מציירים, כותבים סיפור, מבשלים, מצלמים תמונה, שרים, מנגנים, מפסלים, מדמיינים, אנו עושים שימוש ביצר שבנו.


היצר הזה המניע ודוחף אותנו לחיים, פרויד כינה את האנרגיה הזאת:  "ליבידו".
בסדנאות, ניפגש עם הליבידו שבנו, נכיר, נפתח ונעצים אותו תוך כדי פעילויות מעולם האומנות והיצירה.


ההתנסות בסדנה, מיועדת להיות עוצמתית, בעלת ערך ונועדה להשאיר בכם ידע וכלים מעשיים לשימוש עצמאי.

 

את הסדנאות ניתן להזמין באופן פרטי, עבור ארגון, מוסד חינוכי, כפעילות בקרב חברות/ים וכדומה.


סדנה מועברת במסגרת קבוצתית של לפחות, ארבעה משתתפים, לרוב המפגש מתקיים באופן חד פעמי והנושא לעבודה יכול להיות לפי בחירת המזמין.

הזמינו את הסדנה שלכם היום!

סוגי

סדנאות

אני מציעה מספר סדנאות מובנות כמניעים לשינוי, לפעולה וכחשיפה והיכרות עם נושא המין והמיניות.


להלן כמה דוגמאות לסדנאות:

סדנה לגברים

סדנה שנועדה עבור ארגונים והגברים העובדים בהם.​
בדרך כלל בארגונים, מציינים את יום האישה ודואגים לפנק אותן בהרצאות, סדנאות ואף חוויות מיוחדות ויוקרתיות אחרות.
מה קורה עם הבחורים שלנו בארגונים? למה לא לפנק גם אותם בסדנה מעשירה?
החלטתי לבנות סדנה שתהיה מיועדת אך ורק למין הזכרי. 

 

אני מאמינה שהחיים האישיים, מחוץ למקום העבודה, במיוחד כשמדובר על שביעות רצון מזוגיות וחיי המין, משפיע באופן ישיר על הרגשתו, התנהגותו ורמת התפקוד של העובד במקום העבודה.

גברים הורגלו לחרוק שיניים, להרגיש את הרגשות ההכרחיים בלבד, להתמודד עם הקשיים בכוחות עצמם ולהמשיך הלאה, מבלי להתלונן. גברים חונכו להיות היוזמים, המחזרים, המפנקים, המתפקדים הראשים בחיי המין וכמובן, עליהם להוכיח את עצמם כל הזמן ובכל מקום... גברים לא פחות אנושיים מנשים, גם לגברים ישנן העדפות, פנטזיות, חרדות, תשוקות, דאגות, דרישות..


​אני מציעה סדנה לגברים שתספק במה לדיון "בנושאים עליהם לא מדברים", באווירה נינוחה, תוך הדרכה מקצועית. סדנה שתספק ידע חדש במיניות גברית ונשית, שיטות וטכניקות לשיפור חיי המין, כלים לשיפור וריענון הקשר הזוגי, אסטרטגיות לניהול קונפליקטים ופתרון סכסוכים.

סדנה לבני נוער

סדנה שנועדה עבור מוסדות חינוך


גיל ההתבגרות מתאפיין בשינויים פיזיולוגים, חברתיים, חשיבתיים ורגשיים. המורכבות בעניין מתבטאת בכך שכל השינויים הללו מתרחשים בבד אחד. זאת תקופה לא פשוטה עבור המתבגרים ועבור הסביבה שלהם.
זאת תקופה של התמרדות מול הסמכויות ובדיקת גבולות, תקופה של ריחוק מההורים וקירבה לבני גילם, זאת תקופה של הערצת דמויות וירטואליות, תקופה של עיסוק אובססיבי בתחומים שונים לפעמים גם בהתאהבות או בחיזור כפייתי, תקופה של התנהגויות מסוכנות מתוך קושי לשלוט בדחפים וביצרים.


מי לא זוכר את ימי ההתבגרות הלא פשוטים שעברנו בעצמינו?
גיל ההתבגרות הוא גיל של תהיות, התלבטויות ומצבי רוח קיצוניים, יחד עם זאת, ההתאהבויות הכי משמעותיות ועוצמתיות, מתרחשות בגיל הזה וגם ההתנסויות המיניות הראשונות.
כמו כן, לא תמיד קל למתבגר/ת לדבר עם ההורים על כל הנושאים המורכבים הללו.  


על רקע ניסיוני בעבודה עם ילדים ובני נוער, מגיל בתי ספר יסודיים דרך חטיבות ביניים ותיכונים, עד לגילאי צבא כולל, אני מציעה סדנה בתחום החינוך המיני מתוך אמונה שמיניות האדם הינו תחום משמעותי בחיים של כל אחד ואחת מאתנו. 

אני מאמינה שביכולתי לתרום להשגת חוויה מחנכת ומעשירה.

סדנה לנשים

בחיי היומיום העמוסים שלנו כנשים, אנו חוות דילמות והתלבטויות בנושאים רבים. נושא מין ומיניות הוא אחד מהנושאים הללו.
לנשים העדפות, פנטזיות, חרדות, תהיות, תשוקות, דאגות, דרישות ובנוסף לזה, תפקידים וכובעים נוספים אותם אנו מבצעות בלימודים, בצבא, בעבודה, בבית, בזוגיות, כאימהות, כסבתות. בקיצור, העבודה שלנו לעולם לא באמת נגמרת.

אני מציעה לכן להגיע לסדנה וליהנות מפינה נשית, אינטימית, מקבלת, בה תוכלו לשאול את כל השאלות שלא העזתן לשאול במקום אחר.


אני מציעה ידע חדש במיניות, גברית ונשית אשר תשפר את חווית החיים בכלל, ואת החוויה הזוגית-מינית בפרט.
אצלי תקבלו אוזן קשבת, תמיכה והדרכה ממוקדת במקרים הדורשים זאת, הכול במסגרת דיסקרטית וידידותית.

סדנה לזוגות

סדנה זו מיועדת לזוגות אשר מעוניינים לרענן ולחזק את הקשר בניהם והמעוניינים לפתח אינטימיות, לחדש קירבה, חום, מגע וכמובן גם מיניות.


במסגרת הסדנה, נבדוק את אותן הסיבות שקירבו בין בני הזוג. את החוזקות והחולשות של בני הזוג, את הכישורים המקדמים או המעקבים את ההתפתחות של הזוג. הזוג יעבור על ההסכם הבלתי מדובר שנחתם ביניהם בזמן שיצרו את הזוגיות.


בסדנה נגע בנושא חלוקת תפקידים הכולל בדיקה של חשקים, יוזמות, העדפות, ביטחון עצמי מיני, ביטחון בדימוי עצמי ובקשר בינו לבין פעילות מינית חופשיה ומהנה. נעבוד על זיהוי דפוסי חשיבה והתנהגות לא יעילים בזוגיות. נלמד להתווכח בכבוד. ננסה להבין מדוע אנו לא מסוגלים להתמודד עם רגשות קשים ונבדוק את ההשלכה שזה משליך על חיי הזוגיות. נלמד לזהות צרכים ונלמד לשתף אותם.


אם מתארגנים מספר זוגות, אפשר לבקש התייחסות מיוחדת לאחד הנושאים שהוזכרו לעיל על מנת ליצור סדנה ממוקדת יותר ומכוונת מטרה ספציפית.

תחומי העיסוק שלי

סדנאות

אלו מפגשים המתקיימים באווירה אינטימית עם מספר משתתפים מוגבל אשר מעניין אותם נושא משותף. הסדנאות כוללות חומר נלמד באופן פרונטלי

והפעלות חווייתיות. 

ייעוץ, הדרכה ופסיכותרפיה מינית

מפגשים אישיים בקליניקה בהם ניתנים הדרכה, ייעוץ ופסיכותרפיה פרטניים. בנוסף ישנה אפשרות למפגש במתכונת זוגית.

קבוצות תמיכה

העבודה בקבוצה מתאפיינת במפגשים המתקיימים באופן קבוע, למשך מספר פגישות שנקבעו מראש, במטרה משותפת וההשתתפות בה היא במסגרת מחויבות. בדרך כלל, מאחד את אנשי הקבוצה,

נושא משותף.

הרצאות

פרזנטציה פורמאלית של נושאים הנלמדים במסגרת שיעור. הרצאות יינתנו בהתאם לדרישת המזמין.

bottom of page